Euro Select specjalizuje się we współpracy z firmami prowadzącymi badania kliniczne w Polsce i CEE. Szacujemy, że w ciągu ostatnich 15 lat poznaliśmy około 80% polskich specjalistów w tej dziedzinie, z których najlepsi znajdują zatrudnienie u naszych klientów. Aktywnie uczestniczymy w dynamicznym rozwoju rynku badań klinicznych stale rozwijając sieć kandydatów, jak też nawiązując współpracę z wchodzącymi na polski rynek firmami z branży.

Kluczowe stanowiska

Euro Select specjalizuje się wyborze doświadczonych specjalistów na stanowiska zarządcze na poziomie przedsiębiorstw, projektów, jak również na poziomie podstawowym. Nasi kandydaci mają udokumentowane osiągnięcia w branży badań klinicznych w fazach I, II, III, jak też IV. Wielu z naszych kandydatów zaczynało od pozycji Clinical Research Associate, dziś zarządzają projektami w skali globalnej, na rynkach Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, czy też Australii i Nowej Zelandii. W szczególności w ostatnich latach zrealizowaliśmy projekty obejmujące pozycje (dla klarowności tytuły podajemy po angielsku):

 1. Medical Director
  2. Clinical Team Leader
  3. Clinical Research Manager
  4. Associate/Clinical Operations Manger
  5. Project Manager
  6. Clinical Site Manager
  7. Senior/Clinical Research Associate

Zakres usług

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami badań klinicznych, jak też z firmami farmaceutycznymi. Rekrutujemy pojedyńczych monitorów, jak też pomagamy stworzyć dopasowane kompetencyjnie i osobowościowo zespoły monitorów w ramach naszej usługi Research Team. W ramach usługi Entering Poland pomagamy tworzyć przedstawicielstwa firm badań klinicznych przez znajdywanie najlepszych managerów o wybitnych umiejętnościach merytorycznych i cechach przedsiębiorcy.

Enetring Poland

Od roku 2003 obserwujemy rosnące zainteresowanie rynkiem badań klinicznych w Polsce jak i calym regionie CEE przez firmy zagraniczne. Specjalnie dla nich wypracowaliśmy model współpracy pozwalający na znalezieniu przedstawiciela w Polsce oraz kluczowych członków jego zespołu bez potrzeby wysyłania przedstawicieli do Polski. Po zrozumieniu charakteru i potrzeb firmy jesteśmy w stanie samodzielnie zrealizować pierwsze rundy oceny kandydatów wysyłając do ostatecznej akceptacji starannie wyselekcjonowanych kandydatów. W ten sposób wprowadziliśmy do Polski kilka firm w ostatnich dwóch latach i do dziś uczestniczymy w ich rozwoju.

 

Kontakt

Euro Select
ul.Piękna 24/26a
00-549 Warszawa

Klienci w sprawach rekrutacji
client@euro-select.pl
Kandydaci przesyłający dokumenty lub zapytania
cv@euro-select.pl