Euro Select zajmuje się rekrutacją pracowników dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnianiem firm farmaceutycznych oraz CRO, doradztwem personalnym oraz pomaga kandydatom w rozwoju kariery zawodowej i trafnym wyborze nowego pracodawcy. Nasze doświadczenie budujemy od dziesięciu lat.

Nasi klienci

Klientami Euro Select są największe międzynarodowe firmy z listy stu tygodnika Forbes, a, jak również małe, niszowe firmy o wysokiej specjalizacji usług. Pracujemy z firmami wchodzącymi do Polski, jak też z dużymi przedsiębiorstwami w kolejnych fazach rozwoju. Zatrudnialiśmy dla naszych klientów pierwszych menadżerów i pracowników, ale też są wśród naszych klientów firmy, których połowa pracowników została przez z nas wybrana.

Nasi kandydaci

Pomagamy naszym klientom w tworzeniu trwałej przewagi konkurencyjnej w oparciu o najlepszych polskich pracowników z doświadczeniem w kraju i za granicą. Potrafimy znaleźć najlepszych specjalistów w Polsce do pracy w kraju i za granicą. Mamy doskonałą znajomość lokalnych rynków pracy i najlepszych specjalistów, których często znamy długo przed rekrutacją.

Unikalność usług

Siła naszej oferty jest oparta na budowanej przez ostatnie 15 lat wiedzy o polskich specjalistach, których poznaliśmy pod względem umiejętności zawodowych, profilu osobowości i inteligencji emocjonalnej. Dla trafnego wyboru kandydatów, z którymi Państwo spotkają się za naszą radą musimy zrozumieć nie tylko specyficzne potrzeby związane z danym stanowiskiem, ale również podstawowe informacje o kulturze organizacji, strategii oraz kluczowych wyzwaniach rynkowych. Pozwala nam to lepiej wybrać specjalistów, tak aby ich zatrudnienie trwałe pogłębiało przewagę konkurencyjną Państwa firmy. Dlatego w pracy posługujemy się metodą poszukiwań bezpośrednich i executive search, czyli indywidualnym doborem kandydatów dla każdego projektu. Większość czasu spędzamy analizując optymalny dobór osób i organizacji, gdyż mamy komfort wyboru spośród najlepszych specjalistów. W naszej pracy koncentrujemy się na szczegółowym zrozumieniu specyfiki organizacji klienta i dobieramy kandydatów spełniających istotne kryteria profesjonalne i osobowościowe.

Zakres usług

To rekrutacja i selekcja specjalistów, executive search, response management oraz doradztwo personalne w zakresie tworzenia konkurencyjnych ofert dla pracowników. Specjalizujemy się w obsłudze firm farmaceutycznych i badań klinicznych

Zasięg geograficzny

Jesteśmy tam, gdzie obecni są nasi klienci i znani nam najlepsi polscy specjaliści. Dlatego realizujemy projekty w Polsce, ale również towarzyszymy naszym klientom zagranicą-glownie w krajach CEE, gdzie utrzymujemy kontakty z polskimi specjalistami, którzy odnoszą sukcesy poza krajem oraz specjalistami pochodzacymi z tych krajow.

Wprowadzanie firm do Polski

Pomagamy budować od podstaw pełne zespoły menadżerów i specjalistów dla firm wchodzących na polski rynek. W szczególności w ramach usług executive serach znajdujemy wiodących menadżerów, których mandatem jest zbudowanie przedsiębiorstwa w Polsce.

 

Kontakt

Euro Select
ul.Piękna 24/26a
00-549 Warszawa

Klienci w sprawach rekrutacji
client@euro-select.pl
Kandydaci przesyłający dokumenty lub zapytania
cv@euro-select.pl